ZEMNÍ PRÁCE TĚŽKOU TECHNIKOU

Firma Antonišin působí na českém trhu již od roku 1990 a disponuje kvalitním technickým vybavením a personálním zajištěním. Firma je schopna svou velikostí, zkušenostmi a tradicí garantovat svým zákazníkům dodržení dohodnutých požadavků objednatele. Společnost si zakládá
na dodržování domluvených termínů s výslednou kvalitou prováděných prací. Společnost Antonišin je středně velká firma s kvalitním vybavením
a technickým potenciálem. Svým zákazníkům garantuje provádění vlastních prací zkušenými zaměstnanci, kteří mají české státní příslušenství.
Strojníci a řidiči jsou speciálně zaškoleni na strojích od firmy CATERPILLAR a na specializovaných tahačích od firem MAN a PETERBILT.

VNITROSTÁTNÍ A MEZINÁRODNÍ DOPRAVA

Naše firma se zabývá převozem těžkého a objemného nákladu. Máme za sebou mnoho přeprav po Evropě, například z Belgického přístavu Antwerpen do celních skladů v ČR. Také máme zkušenosti s přepravou v Německu, Polsku, Slovensku a Francii. V České republice realizujeme převážně přepravy stavební a strojní techniky. Dále se zabýváme převozy těžkých stavebních a strojních komponentů.